Przedszkole Miejskie nr 16 w Bytomiu

PRZYJACIELE P-LA

PRZYJACIELE NASZEGO PRZEDSZKOLA:
 
 

Cieszymy się, że wciąż można spotkać ludzi, którzy są przychylni małemu dziecku i chętnie pomagają w pokonywaniu codziennych, czasem prozaicznych problemów w życiu naszego przedszkola. Chcemy uhonorować te starania i otwartość na nasze potrzeby poprzez zamieszczenie Ich na honorowej liście naszych PRZYJACIÓŁ

Pragniemy w tym miejscu serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom, Firmom i Osobom prywatnym , którzy na co dzień i przy okazji różnorodnych imprez organizowanych w naszym przedszkolu okazują nam zrozumienie i wspomagają w codziennych działaniach dla podniesienia jakości pracy przedszkola oraz dla dobra wszystkich dzieci.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne  Przedszkola Miejskiego nr 16 w Bytomiu składa gorące podziękowania za wspieranie działalności edukacyjnej, otwarte serce, okazaną dobroć i zrozumienie. Mamy nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje i pomoże dzieciom w dalszym rozwoju. Jesteśmy otwarci na wszelką formę współpracy. Zachęcamy do przysyłania swoich propozycji na adres naszego przedszkola.

Za okazane serce - DZIĘKUJEMY!

 

Adres

Przedszkole Miejskie nr 16 w Bytomiu

Piłsudskiego 71, 41-902 Bytom

Kontakt

telefon: 322827259
e-mail: pm16.bytom@op.pl lub nauczycielepm16@op.pl

Napisz do nas