To takie proste!

Administratorem danych osobowych

w  Przedszkolu Miejskim nr 16

41-902 Bytom ul. Piłsudskiego 71 jest Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 16

dane kontaktowe inspektora:  Inspektor IOD  Urząd Miejski Bytom  ul. Parkowa 2; e-mail: iod edu@um.bytom.pl

Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora danych:

1/  w celu realizacji zadań Administratora na podstawie przepisów prawa.

2/ odbiorcami danych osobowych są osoby fizyczne i prawne na podstawie przepisów prawa.

3/  dane osobowe będą przetwarzane przez czas określony przepisami prawa w szczególności w celach archiwalnych;

4/   osoba której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usuwania lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do Organu nadzorczego, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych jego dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.(UE 2016/679). Dane osobowe nie będą  podlegać decyzji, która opiera się na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu.

5/  podawanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji zadań objętych przepisami prawa niezbędne.

6/ w przypadku braku podstawy prawnej pozyskiwanie danych osobowych od osób, których dane dotyczą, wymagane jest uzyskanie zgody tej osoby na ich przetwarzanie, a osoba ta jest informowana, że ma prawo cofnięcia zgody w każdym momencie.

ZEBRANIA Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy na zebranie podsumowujące I półrocze, które odbędzie się w czwartek, 7 lutego w następujących godzinach:

ODDZIAŁ I GUMISIE 15:30

DDZIAŁ II SMRFY 17:00

ODDZIAŁ III MUMINKI 15:00

ODDZIAŁ IV LESŃE LUDKI 15:00

ODDZIAŁ V KRASNOLUDKI 16:00

ŻYWA LEKCJA PRZYRODY

W dn. 6 listopada (wtorek)  nasze przedszkole odwiedzi hodowca płazów, gadów i owadów. Dzieci będą mogły  podziwiać egzotyczne gatunki płazów, pająków i owadów. Koszt żywej lekcji przyrody wynosi  7 zł. Chętne dzieci wraz z wpłatą prosimy zgłaszać nauczycielom

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Serdecznie zapraszamy Rodziców na uroczyste pasowanie na przedszkolaka, które odbędzie się w oddziałach Gumisiów, Smerfów i Krasnoludków w dniu 24 października (środa) w następujących godzinach:

ODDZIAŁ I - GUMISIE godz. 9:30

ODDZIAŁ II - SMERFY godz. 13:00

ODDZIAŁ V - KRASNOLUDKI godz. 10:30

DRODZY RODZICE

Zebranie rodziców we wszystkich oddziałach odbędzie się w środę, 5 września o godz. 16:00.

Serdecznie zapraszamy!

Ostatnia aktualizacja: 2019-02-02